Yhteystiedot

Jyväskylän yliopisto


  • Ulla Klemola : Hankevastaava ja opetuksen kehittämispäällikkö
    ulla.klemola(at)jyu.fi, 0408053340
  • Tapio Anttonen: Suunnittelija
    tapio.anttonen(at)jyu.fi, 0400248078
  • Heini Ikäheimo: Hankekoordinaattori, heini.e.ikaheimo(at)jyu.fi, 040 1829519

Yhteistyössä

Saara Maalismaa: Päällikkö, Opiskelijapalvelut/Manager, Student Services, saara.maalismaa (at) aalto.fi

Päivi Pynnönen: Lehtori, ammatillinen erityisopettajan- ja opinto-ohjaajankoulutus, paivi.pynnonen(at) hamk.fi, 0408359911

Tuija Pasanen: Oopiskelijapalvelun päällikkö, tuija.pasanen(at)uef.fi, 044 7162145

Hannele Torvinen: Päällikkö, Ammatillinen opettajakorkeakoulu, hannele.torvinen(at)jamk.fi, 0405323047

Merija Timonen: Palvelujohtaja, opiskelupalveluiden johtaja, avoimen yliopiston johtaja, merija.timonen(at)ulapland.fi, 040 777 7352

Mari Trinidad: Opintojen ohjauksen päällikkö, mari.trinidad(at)lut.fi,
040 766 1710

Kaisa Karhu: Suunnittelija, opiskelu-ja uraohjaus, kaisa.karhu(at)oulu.fi,
0294 483495

Heli Antila: Lehtori, projektipäällikkö Tampereen ammattikorkeakoulu,
heli.antila(at)tuni.fi, 050 311 9596

Eila Pajarre: Suunnittelija, koulutus ja oppiminen, eila.pajarre(at)tuni.fi,
0503015681.

*yhdistyi osaksi Tampereen yliopistoa 1.1.2019

Paula Pietilä: Esteettömyyssuunnittelija, paula.pietila(at)utu.fi, 050 597 1066

Hankkeen rahoittaa Opetus- ja kulttuuriministeriö

Print

Up ↑